Ay Çatı | Hizmetlerimiz

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma Genelde Çatının Tamamıyla Elden Geçmesi Aynı Özelliklerde Çatı Ürünleri Kullanılarak Çatının Yenilenmesi İşidir. Çatı Aktarma kelimesi genelde kiremit çatılarda yapılan uygulamalar için kullanılır.

Çatı Aktarma Nedir & Nasıl Yapılır ? | ☎️ 0.538.877 83 26

Çatı İzolasyon

Çatı izolasyonu, binayı dış etkenlerin en önemlisi olan sudan korumak için binanın inşaat aşamasında uygulanan bir yöntemdir. İzolasyon malzemesi ile yapılan bu uygulama, binayı sudan koruyarak, su sızıntısını önleyip binanın ömrünü uzatmaktadır.

Çatı İzolasyonu - Akça Mantolama

Çatı Kaplama

Evlerin, dairelerin ısısının artırılması ve korunması için aynı zamanda ısı yalıtımının sağlanması ve dolu, kar, yağmur gibi hava şartlarından korunması sebebiyle binaların çatı kısımlarına yapılan kaplamalara çatı kaplama denilmektedir.

Çatı Oluk Temizleme

Öncelikle deliğin veya hasarın olduğu kısım iyice temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik yapıldıktan sonra ağ kumaşı denen madde bitüm eriyene kadar ısı tabancası veya pürmüz ile ısıtılır sonra malzeme zedelenen yere yapıştırılır ve soğumaya bırakılır, daha sonra su sızdırmaması için çatı silikonuyla iş tamamlanır.

Çatı Tadilat

Çatı tadilatı genellikle binalarda mantolama ile beraber yapılan uygulamalardır. Çatı tadilatından önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri vb. bütün çatı elemanları eksper bir firma yönünden en küçük ayrıntılara kadar ilgili bir şekilde incelenmelidir.

Çatı Tadilatı | As Tadilat 0 532 292 5524

Facebook
Instagram
Call Now ButtonTIKLA ARA