İstanbul Çatı Kaplama Firması | Çatı Tamiri & Yapımı Ustası

İstanbul Çatı Kaplama Firması | Çatı Tamiri & Yapımı Ustası

İstanbul Çatı Kaplama Firması şirketimiz, kiremit çatı yapımı ve ya kamelya teras yapımı için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kaba inşaat komple tadilat ve tamirat işleri de yapmaktayız. Firmamız İstanbul’ un her bir ilçesine ve Ülke geneline faaliyetlerini sunmaktadır. Uzman ve deneyimli ekibimiz ile, yıllardır müşterilerimize çatı tamiriçatı aktarma ve sıfırdan çatı yapımı hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca çatı konusunda garantili ve kaliteli hizmetler için bize ulaşabilirsiniz.

Başta İstanbul olmak üzere, tüm çevre bölgelere ve şehir dışına da hizmetlerimizi sunmaktayız. 1999 yılından bu yana müşterilerimizin tüm çatı işlerini biz yapmaktayız. Ekonomik fiyatlar ve alternatif çözümler ile şirketimiz müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Bunun dışında, Avrupa ve Anadolu yakasında uygun fiyatlarımız ile ve odaklı çalışan ekibimiz ile çatı projelerinizi tecrübemiz doğrultusunda uzun ömürlü bir şekilde inşaa ederek sizlere teslim etmekteyiz.

ıstanbul-catı-ustası
ıstanbul-catı-ustası

İstanbul çatı ustası arayanlar için en iyisi olduğumuzu iddia etmekteyiz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde çatılarınızı uzun süreler boyunca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Çatı üretimi ve montajı konusunda, yanı sıra açılıp kapanır çatı modellerine kadar birçok hizmet sunmaktayız.

İstanbul Çatı Kaplama Firması, fiyat almak için 7/24 arayabilir teklif alabilirsiniz. İndirimli ve ekonomik fiyatlar için anında ulaşabilirsiniz. Çatı Kaplama Firması.

FİYATLAR NELERDİR?

ÇATI KİREMİT + MALZEME DAHİL M2; 36.00TL

ÇATI TAMİR + MALZEME + İZOLASYON 100M2; 700 ile 1.400TL

SIFIRDAN KİREMİT ÇATI YAPIMI + MALZEME M2; 105.00TL

SHİNGLE ÇATI YAPIMI + MALZEME M2; 110.00TL

Aslında şirketimiz pandemi döneminden dolayı müşterilerine %20 indirimleri indirimli fiyatlar sunmaktadır. Kısacası şunlardan bahsedelim, Çatı kiremit aktarma + işçilik fiyatı, Çatı tamir + işçilik fiyatı, Shingle Çatı yapımı + işçilik fiyatı, Sıfırdan kiremit çatı yapımı + işçilik fiyatı.

İSTANBUL ÇATI USTASI İSTANBUL ÇATI KAPLAMA FİRMASI İSTANBUL ÇATI FİRMALARI İSTANBUL ÇATI FİRMASI İSTANBUL İZOLASYON USTASI İSTANBUL ÇATICI İSTANBUL KİREMİT ÇATI İSTANBUL SIFIRDAN ÇATI YAPIMI FİRMASI İSTANBUL ÇATI TADİLATI YAPAN FİRMALAR İSTANBUL ÇATI ONARIMI FİRMALARI İSTANBUL ÇATI FİYATLARI İSTANBUL UYGUN ÇATI YAPIMI İSTANBUL UZMAN ÇATI FİRMASI İSTANBUL ÇATI USTASI ARAYANLAR İSTANBUL KALİTELİ ÇATI YAPIMI ÇATI TAMİRİ FİRMASI İSTANBUL ÇATI AKTARMA FİRMASI İSTANBUL EKONOMİK ÇATI YAPIMI FİRMASI

ÇATI TADİLATI

Yaşam alanlarınız için çatı tadilatı oldukça önemlidir. Ayrıca binalarının uzun ömürlü olmasını isteyenler için, vakit kaybetmeden çatı onarımı, çatı tadilatı işlemlerine başlaması gerekmektedir. Bunun dışında binalarınızın en üst bölümü olmalarından dolayı yağış, sıcaklık, rüzgar ve soğuk hava gibi olaylardan etkilenmektedir. Çünkü; Binaların en çok tadilat isteyen bölümü çatılar olduğu bilinmektedir. Ayrıca tüm çatı tadilat ve onarımı hizmetlerinden faydalanmak için, firmamız ile iletişim e geçin.

catı-tadilatı
catı-tadilatı

İstanbul Çatı Ustası; Sizlerde çatılarınızın onarımı ve tadilatı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz keşif de yapmaktayız. Bunun dışında %20 indirimli fiyatlarımız mevcuttur. Aşşağıda bulununan TIKLA ARA butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İSTANBUL ÇATI FİRMALARI

Aslında birçok Çatı firması bulunmaktadır. Yalnız işini düzgün yapan ve sağlam kaliteli malzeme kullanan firma çok nadirdir. Bunlara dikkat ederek internette araştırma yapmaktasınız. Aslında çok fazla bir araştırma yapmanıza gerek yoktur. Şirketimiz, onlarca ustası ve kaliteli malzemeleri ile uygun fiyatlı çalışma yapmaktadır. Ayrıca İstanbul çatı firmaları, arasında en önde biz bulunmaktayız. Nedenmi?, çünkü uzun yıllardır yaptığımız çatılardan müşterilerimiz memnun ayrıca sağlam ve kaliteli çalışmaktayız. Bu nedenle bize güvenebilirsiniz. İstanbul un neresinde olursanız olun bize her zaman ve her yerde ulaşabilirsiniz. Bizlere bulunduğunuz bölgenin konumunu attığınızda sizlere en yakın ekibimizi ve ustalarımızı yönlendiriyoruz.

Çatı Kaplama ve Çatı Aktarma firması

Yenibosna Çatı Yapımı, Şirinevler Çatı Yapımı, Beylikdüzü Çatı Ustası, Büyükçekmece Çatı Ustası, Çatalca Çatı Ustası, Güngören Çatı Ustası, Gaziosmanpaşa Çatı Ustası, Kartal Çatı Ustası, Kağıthane Çatı Ustası, Eyüpsultan Çatı Ustası, Çekmeköy Çatı Ustası, Beykoz Çatı Ustası, Beyoğlu Çatı Ustası, Bayrampaşa Çatı Ustası, Beşiktaş Çatı Ustası, Pendik Çatı Ustası, Sarıyer Çatı Ustası, Sancaktepe Çatı Ustası, Maltepe Çatı Ustası, Tuzla Çatı Ustası, Üsküdar Çatı Ustası, Zeytinburnu Çatı Ustası, Şişli Çatı Ustası, Silivri Çatı Ustası, Avcılar Çatı Ustası, Adalar Çatı Ustası, Bayrampaşa Çatı Ustası, Bağcılar Çatı Ustası, Fatih Çatı Ustası, Bahçelievler Çatı Ustası, Kadıköy Çatı Ustası , Güneşli Çatı Ustası, Ümraniye Çatı Ustası, Esenyurt Çatı Ustası, Bakırköy Çatı Ustası, Davutpaşa Çatı Ustası, Şerifalı Çatı Ustası, Merter Çatı Yapımı,

Eski çatınızı yenileme ve ya onarım kararı aldıysanız sizleri en yakın İSTANBUL ÇATI USTASI ekibimize yönlendirelim. Çatı yapımı fiyatlarımızı yaptığımız keşiften sonra belirlemekteyiz.

Sizlerde hizmet almak istiyorsanız hemen irtibata geçiniz. Ayrıca yapılacak çatı onarımı ve ya sıfırdan yapılacak çatının alanını bizlere Whatsapp yoluyla resmini çekip atarsanız sizlere daha uygun bir fiyat sunmakla kalmayıp, daha hızlı bir işçilik sunmakta oluruz.

Please follow and like us:
Pin Share

Yazar hakkında

Emirhan administrator

Türkiye, İstanbul bölgesinde Çatı ve İzolasyon hizmetleri sunan kaliteli ve güvenilir firmadır. İstanbul Çatı Kaplama Firması

Bir cevap yazın

Facebook
Instagram
Call Now ButtonTIKLA ARA